نگاهی گذرا به فعالیت ها و چشم انداز موسسه فرهنگی خدماتی فانوس

در جهان ما شاهد موسسات و سازمانهای زیادی هستیم که با اهداف خاصی راه اندازه شده است.

موسسه فرهنگی خدماتی فانوس یک موسسه غیر انتفاعی است که سهامدار ندارد و سود حاصل از آن برای انکشاف خود موسسه و کارهای عام المنفعه آن صرف می شود و هیچ کسی به سود آن چشم ندوخته و موسس و سایر همکاران آن نیز با هدف دریافت سود، این موسسه را راه اندازی نکرده است.

کشتار شیعیان هزاره‌ در پاکستان ارمغان گسترش وهابیت؛ محمد جواد برهانی در گفتگو با شفقنا: آزادی مذهبی، حق مردم هزاره است

شفقناافغانستان – کتاب «مباحث تئوریک فقهی درباره مسائل مستحدثه» اثر جدید آیت الله العظمی فیاض در کابل از سوی موسسه فرهنگی- خدماتی فانوس و موسسه مقصودی ترجمه، چاپ و منتشر شد.
«محمد جواد برهانی» مترجم کتاب در گفتگو با خبرگزاری شفقنا افغانستان اظهار داشت؛ کتاب «مباحث تئوریک فقهی درباره مسائل مستحدثه» توسط مرکز تحقیقات موسسه فرهنگی- خدماتی فانوس و موسسه مقصودی ترجمه، چاپ و منتشر شده است.

محصلان گرامی لطفا توجه کنند با توجه به وضعیت خطرناک صحی و شیوع بیماری کرونا، و با توجه به احتمال برگزاری لویه جرگه لیلیه فانوس و ضد عفونی کردن آن از تاریخ ۲۵ اسد باز می شود، لطفا قبل از آن تاریخ مراجعه و به کابل سفر نکنید ممنون.

عید قُربان (به عربی: عِید الأضحیٰ یا عید نحر) روز جشنی است که به مناسبت روز آزمایش حضرت ابراهیم (با قربانی کردن فرزندش حضرت اسماعیل) توسط خداوند و سربلندی حضرت ابراهیم از این آزمایش و در تاریخ دهم ماه ذیحجه برگزار می‌شود، از بزرگترین اعیاد مسلمانان است و در این روز به یاد ابراهیم و فرزندش اسماعیل، توسط بسیاری از مسلمانان جشن گرفته می‌شود.

فانوس در یک نگاه

آخرین نظرات

اساسنامه موسسه

مقدمه

افغانستان کشوری است که شخصیت های بزرگی را در دامن خود تربیت و تقدیم جهان کرده است. این کشور سابقه درخشانی دارد که دانشمندانی چون مولانا جلال الدین بلخی، خواجه عبدالله انصاری، ابوریحان بیرونی، بوعلی سینا ،رابعه بلخی، ناصرخسرو قبادیانی بلخی، ابوالمجد حکیم سنایی غزنوی و صدها شخصیت دیگر از این مرز و بوم برخواسته و شهرت جهانی کسب کرده است.

ادامه مطلب

آمار بازدید

1.png1.png5.png9.png2.png4.png
امروز4
بازدید کل115924

دوشنبه, 08 قوس 1400 01:08

ارتباط با ما

آدرس پست الکترونیکی ما:           info@fanoosorg.com

کانال تلگرام:  https://t.me/fanoosaf

گروه تلگرامی:  https://t.me/joinchat/fanoosaf

آدرس ما در فیس بوک:  https:/facebook.com/fanoosaf

درباره موسسه

موسسه فرهنگی - خدماتی فانوس هر چند بصورت رسمی در زمستان سال 1396 راجستر شده است اما فعالیت آن از سالها قبل شروع شده است.

ادامه مطلب