سبک زندگی خانوادگی حضرت فاطمه زهرا از سوی موسسه فانوس چاپ و منتشر شد

کتاب سیره اجتماعی حضرت فاطمه زهرا از سوی موسسه فانوس در کابل  چاپ و منتشر شد.

از آن‌جا که انسان موجود اجتماعی است، در یک کنش اجتماعی مداوم قرار دارد. انسان در فرایند کنش اجتماعی، خود نیازهای خود را برآورده می‌سازد.

ترجمه کتاب الاراضی، تحت عنوان «اراضی از نگاه فقه اسلامی» اثر آیت الله شیخ محمد اسحاق فیاض در کابل از سوی موسسه فرهنگی خدماتی فانوس و موسسه انتشارات مقصودی چاپ شد. محمد جواد برهانی مترجم این اثر فاخر در این ارتباط میگوید:زمین یکی از نعمت های بزرگ الهی است.

کتاب اخلاق دانشجویی، یکی از آثار چاپ شده در مرکز تحقیقات موسسه فانوس است. این کتاب به همت محمد جواد برهانی تالیف و در سال ۱۳۹۸ با همکاری موسسه انتشارات مقصودی چاپ  ودر اختیار محصلان قرار گرفت.

نگاهی گذرا به کارهای پژوهشی مرکز تحقیقات  موسسه فرهنگی خدماتی فانوس

با وجودیکه صرفا در حدود دو سال از راه اندازی مرکز تحقیقات موسسه فانوس می گذرد، اما در این مدت کوتاه آثار ذیل چاپ و در اختیار علم دوستان در داخل و خارج از کشور قرار گرفته است:

 • سیمای جاغوری در چهار جلد، این کتاب توسط دکتر عبدالمجید ناصری تالیف و از سوی موسسه فرهنگی خدماتی فانوس چاپ شده است.

 

  1. اخلاق دانشجویی، توسط محمد جواد برهانی تالیف و از سوی موسسه فرهنگی خدماتی فانوس با همکاری موسسه مقصودی چاپ شده است که تا کنون در کابل و غزنی چندین بار از این کتاب مسابقه کتابخوانی برگزار گردیده است.
  2. کتاب سیره اجتماعی حضرت فاطمه زهرا، توسط محمد جواد برهانی تالیف و از سوی موسسه فرهنگی خدماتی فانوس با همکاری موسسه مقصودی چاپ شده است.
  3. کتاب سبک زندگی خانوادگی حضرت زهرا، توسط محمد جواد برهانی تالیف و از سوی موسسه فرهنگی خدماتی فانوس با همکاری موسسه مقصودی چاپ شده است.
  4. کتاب اراضی از نگاه فقه اسلامی، توسط آیت الله شیخ محمد اسحاق تالیف و توسط محمد جواد برهانی ترجمه و از سوی موسسه فرهنگی خدماتی فانوس با همکاری موسسه مقصودی چاپ شده است.
  5. کتاب روش تحقیق، توسط محمد جواد برهانی تالیف و از سوی موسسه فرهنگی خدماتی فانوس با همکاری موسسه مقصودی چاپ شده است.
  6. کتاب آموزش اخلاق و رفتار اجتماعی مقدماتی، توسط محمد جواد برهانی تالیف و از سوی موسسه فرهنگی خدماتی فانوس با همکاری موسسه مقصودی چاپ شده است.
  7. کتاب آموزش عقاید متوسطه، توسط محمد جواد برهانی تالیف و از سوی موسسه فرهنگی خدماتی فانوس با همکاری موسسه مقصودی چاپ شده است.

فانوس در یک نگاه

آخرین نظرات

اساسنامه موسسه

مقدمه

افغانستان کشوری است که شخصیت های بزرگی را در دامن خود تربیت و تقدیم جهان کرده است. این کشور سابقه درخشانی دارد که دانشمندانی چون مولانا جلال الدین بلخی، خواجه عبدالله انصاری، ابوریحان بیرونی، بوعلی سینا ،رابعه بلخی، ناصرخسرو قبادیانی بلخی، ابوالمجد حکیم سنایی غزنوی و صدها شخصیت دیگر از این مرز و بوم برخواسته و شهرت جهانی کسب کرده است.

ادامه مطلب

آمار بازدید

1.png1.png5.png9.png6.png7.png
امروز1
بازدید کل115967

سه‌شنبه, 09 قوس 1400 00:16

ارتباط با ما

آدرس پست الکترونیکی ما:           info@fanoosorg.com

کانال تلگرام:  https://t.me/fanoosaf

گروه تلگرامی:  https://t.me/joinchat/fanoosaf

آدرس ما در فیس بوک:  https:/facebook.com/fanoosaf

درباره موسسه

موسسه فرهنگی - خدماتی فانوس هر چند بصورت رسمی در زمستان سال 1396 راجستر شده است اما فعالیت آن از سالها قبل شروع شده است.

ادامه مطلب